Залишити заявку

Про школу

Головна Про школу

Онлайн-школа іноземних мов FriendsSchool – це дружний колектив професійних, досвідчених викладачів. Завдяки технології Skype, сьогодні люди будь-якого віку та професії з різних куточків України, ближнього і далекого зарубіжжя – мають можливість вивчати найбільш затребувані європейські мови.

 • займайтеся, де завгодно і коли зручно: все, що для цього потрібно, – доступ до Інтернету;
  • наші курси підходять як початківцям, так і тим, хто продовжує вивчення мови;
  • кожне індивідуальне заняття буде продумано до дрібниць;
  • у Вас буде постійний контакт з Вашими викладачами;
  • Ви зможете не тільки вивчити мову, але й зануритися в іноземну культуру.

Онлайн-навчання – це одне з найбільш корисних винаходів людства в ХХІ столітті. Завдяки успішному досвіду Європи та Сполучених Штатів, ефективність онлайн-навчання ні в кого не викликає сумнівів. На жаль, до нас такий формат навчання прийшов недавно, і тільки набирає популярність.

FriendsSchool – це онлайн-школа вивчення іноземних мов по Скайпу. Завдяки такому формату навчання Ви можете вивчати іноземні мови, будучи в декреті, на роботі, у відпустці – де і коли Вам завгодно!

 • Під час Скайп-уроку вчитель бачить і чує свого учня: найважливіше в індивідуальних заняттях – це повне взаєморозуміння між викладачем і студентом;
 • Сучасні технології дозволяють проводити повноцінні заняття, що складаються з читання, говоріння, вивчення граматики, прослуховування аудіоматеріалів та перегляду відео.

Перший урок у нашій школі – абсолютно безкоштовний і ні до чого Вас не зобов’язує. Чому б просто не спробувати?

Чому у Вас не виходило вивчити іноземну мову, відвідуючи звичайні курси:

 • Відставання від групи: з різних причин Ви можете пропустити заняття, що призведе до «прогалин», через які Ви почнете формально відставати від групи;
 • Втрата часу: якщо в середньому витрачати на дорогу по 2 години в день, то протягом стандартного 4-місячного курсу Ви проведете в дорозі мінімум 64 години, що рівноцінно майже трьом добам даремно витраченого часу;
 • Зміни в житті: зміна місця проживання, зміна графіка роботи, вагітність або застуда – всі ці фактори сприяють перериванню навчання, і весь пройдений матеріал швидко забувається;
 • Непорозуміння: заняття у великих групах або відсутність взаєморозуміння з викладачем – це фактори дискомфорту, які заважають продуктивному навчанню.

Якщо ви стикалися з подібними ситуаціями в процесі навчання, і це завадило Вам вивчити нову мову, – онлайн-школа іноземних мов FriendsSchool чекає Вас на перше заняття! Ми завжди раді новим учням і піклуємося про те, щоб кожне заняття було максимально цікавим та захоплюючим.

Запишіться вже зараз на
безкоштовне перше заняття
Безкоштовне заняття триває 30 хв. Після пробного заняття, ви обговоріть з викладачем час, періодичність і тривалість курсу, враховуючи власні можливості і рекомендації викладача.
Заповніть форму і ми Вам зателефонуємо
Увага! Подаючи заявку на безкоштовний пробний урок, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних для поповнення бази клієнтів.