Залишити заявку

Математика онлайн

Головна Математика онлайн

Онлайн-школа FriendsSchool проводить індивідуальні заняття з математики. Завдяки сучасним технологіям і ретельному опрацюванню навчальних програм, послугами онлайн-репетитора в нашій школі можуть скористатися школярі, студенти, аспіранти; як діти, так і дорослі, незалежно від професії і поставлених цілей. Індивідуальні заняття проводять кваліфіковані викладачі та співробітники ВНЗ, які допоможуть розвивати і підтримувати фундаментальні основи з математики, які Ви потім зможете застосовувати в подальшому вивченні, або в суміжних дисциплінах.

Математика по Скайпу

Математика по Скайпу – це сучасний і ефективний метод навчання, оскільки мова йде про індивідуальні заняття, орієнтовані на Ваш рівень підготовки і досягнення успішних результатів.

 • У нашій онлайн-школі передбачений курс для школярів 5-11 класів, який дозволяє «підтягнути» шкільну програму і покращити успішність. Також викладач допоможе розібратися зі складними завданнями в домашній роботі, підготуватися до контрольної або тестів;
 • Ми надаємо онлайн-курс інтенсивної підготовки з математики, спрямований на поглиблене вивчення предмета.

Вивчення математики по Скайпу

Заняття з онлайн-репетитором проходять дуже просто і при повному взаєморозумінні учня і викладача. Завдяки можливостям відеозв’язку, вивчення математики по Скайпу відбувається в умовах живого спілкування, як і на традиційному уроці. Тривалість занять становить від 45 до 90 хвилин – залежно від побажань студента і поставлених цілей. Наочне пояснення матеріалу відбувається за допомогою інтерактивної дошки. Учень в будь-який момент може поставити питання, що дозволяє легко прояснити всі незрозумілі моменти. Викладач також буде задавати учневі домашнє завдання, щоб закріпити пройдений матеріал.

 • Тривалість курсу
  залежить від цілей і завдань поставлених в навчанні
 • Графік занять
  узгоджується з викладачем, тому що всі наші заняття індивідуальні
 • Тривалість заняття
  60 або 90 хвилин в залежності від обраного графіка
 • Викладач
  високої кваліфікації з великим досвідом викладання
 • Інтенсивність занять
  для кращого результату рекомендуємо займатися 2-3 рази в тиждень
 • Навчальні матеріали
  сучасні підручники з математики, адаптовані під формат Скайп
Вартість курсу
МАТЕМАТИКА *
1 урок
8 уроків
10 уроків
20 уроків
60 хвилин
180 грн
1350 грн
1600 грн
3000 грн
90 хвилин
220 грн
1700 грн
2000 грн
3800 грн
Ціна уроку може змінюватися в залежності від категорії та кваліфікації викладача.
Оплата курса
Запишіться вже зараз на
безкоштовне перше заняття
Безкоштовне заняття триває 30 хв. Після пробного заняття, ви обговоріть з викладачем час, періодичність і тривалість курсу, враховуючи власні можливості і рекомендації викладача.
Заповніть форму і ми Вам зателефонуємо
Увага! Подаючи заявку на безкоштовний пробний урок, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних для поповнення бази клієнтів.